+ 380968870411

  • EN

  • icon

    UA

Регіональний менеджер з продажу ЗЗР

Кременчук | 20 000 грн+ річний бонус до 1 000 000 грн

Національна агрокомпанія, що займається оптовою торгівлею ЗЗР, посівних матеріалів та добрив перебуває у пошуку РЕГІОНАЛЬНОГО МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖУ.


Умови:

● Робота у стабільній компанії;● Ставка 20 000 грн + річний бонус до 1 000 000 грн.● Графік: ПН — ПТ, повний робочий день, вихідні СБ — НД;● Офіційне працевлаштування, оплачувані відпустки;● Службове авто, ноутбук, мобільний зв’язок;● Постійне навчання у сфері агрономії.

Вимоги:

● Обов’язковий досвід в продажах ЗЗР, насіння, добрив;● Знання технології вирощування с/г культур і діючих речовин у засобах захисту рослин;● Впевнений користувач ПК, Microsoft Office. Буде перевагою вміння працювати в CRM-системах;● Водійське посвідчення категорії B;● Комунікабельність, стресостійкість, відповідальність, чесність, бажання постійно навчатись та заробляти.

Обов'язки:

● Активний пошук та залучення клієнтів;● Виконання плану продажу засобів захисту рослин, насіння, добрив на закріпленій території;● Відрядження по Криворізькому регіоні та Дніпропетровській області.● Консультування та технологічний супровід сільгосп. виробників за вибором препаратів та посівного матеріалу;● Контроль своєчасного постачання продукції;● Контроль дебіторської заборгованості за клієнтами.● Є потенційна клієнтська база (не треба шукати) за регіонами, але фактично менеджер починає з «0».

Залишилися запитання, звертайтеся за номером: +380633453728 Лілія


Made with