+ 380968870411

  • EN

  • icon

    UA

Менеджер зі збуту

Рівне | 10 000 – 50 000 грн+ %

Компанія імпортером замороженої рибної продукції, з досвідом роботи понад 14 років у сфері постачання балтійської замороженої кільки та салаки. Компанія є структурним підрозділом великого Прибалтійського холдингу. Шукаємо активного та цілеспрямованого менеджера зі збуту орієнтованого на результат.


Умови:

● Високий рівень матеріальної мотивації;● Система мотивації (+%), що напряму залежить від результатів праці;● Офіційне працевлаштування та всі соціальні гарантії відповідального роботодавця;● Робота в стабільній та надійній компанії;● Мобільний телефон, компенсація пального, амортизація.

Обов'язки:

● Представлення інтересів компанії на довіреній території;● Вивчення споживчого ринку, аналіз конкурентного середовища;● Виконання поставлених завдань;● Розширення та якісне «відпрацювання» клієнтської бази;● Співпраця з виробництвами, оптовими базами, коптильними цехами.

Вимоги:

● Вища освіта;● Готовність до відряджень;● Високі комунікативні здібності (спілкування, презентації, ділове листування).● Навички ведення переговорів та ділової переписки;● Знання ПК на рівні досвідченого користувача MS Office, Exel 1С;● Наявність власного автомобіля та готовність до відряджень;● Орієнтованість на результат, високий рівень самоорганізованості та дисципліни.

Залишилися запитання? Звертайтеся за номером: +380632649895 Вікторія.


Made with