+ 380968870411

  • EN

  • icon

    UA

Менеджер з продажу ЗЗР

Вінниця | за результатом співбесіди

Національний виробник та імпортер мінеральних добрив та ЗЗР, один з лідерів на ринку для агровиробників України у пошуку МЕНЕДЖЕРА З ПРОДАЖУ!


Умови:

● графік роботи: ПН-ЧТ, з 8:30 до 17:30, ПТ, з 08:00 до 16:30 ;● офіційне працевлаштування;● конкурентний рівень ЗП;● навчання коштом компанії;● новий крутий офіс;● службовий телефон, безкоштовне харчування та повний соц. пакет, згідно з законодавством.

Вимоги:

● освіта агронома;● знання з Агрономії: підживлення рослин, теоретичні або практичні знання увирощуванні плодоовочевих;● бажання розвиватися та працювати на спільний результат;● комунікабельність, стресостійкість, уміння переконувати, оптимізм і впевненість в собі;● високий рівень самомотивації.

Обов'язки:

● розвиток закріпленого регіону;● пошук нових клієнтів та робота з існуючою базою клієнтів;● ефективна комунікація з клієнтами телефоном, презентація продукції компанії, переваг та умов співробітництва;● укладення договорів;● контроль замовлень та оплат, оформлення документів;● контроль організації доставки, виконання договірних зобов’язань.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +380632649895 (viber, telegram) — Аня.


Made with