+ 380968870411

  • EN

  • icon

    UA

Генеральний директор

Житомир | за результатами співбесіди

Компанія з більше ніж 30-річним досвідом у пошуках директора. На сьогодні у компанії працює більше 1000 чоловік у більше ніж 5-ти областях України. 


Активи компанії:

● асфальтобетонні заводи; ● завод мінерального порошку велика кількість власної техніки. 
За останні три роки побудовано більше 600 км доріг. Компанія постійно розширює свої горизонти та дбає про забезпечення високої якості роботи. Для цього ми продовжуємо будувати нові заводи, закуповуємо сучасну техніку та запрошуємо кращих фахівців.

Обов'язки:

● оперативне управління компанією;● дотримання бюджетів та встановлення КРІ;● оптимізація процесів;● управління проектами з вдосконалення наявних напрямків;● управління проектами з новими напрямками бізнесу.
У прямому підпорядкуванні: Фінансовий Директор, Головний Інженер, Керівник служби безпеки, Начальник юридичного відділу, Керівник транспортної логістики, Керівник Департаменту механізації, Керівник групи АБЗ.

Вимоги:

● досвід роботи на посаді директора, виконавчого директора, операційного директора від 3-х років;● впевнений користувач ПК, бажано досвід роботи з 1С;● бажано знання англійської мови;● досвід роботи з бюджетними установами вітається.

Умови:

● пряме підпорядкування інвестору;● заробітна плата: оклад + річний КРІ● ПК, мобільний телефон, амортизація авто / службове авто амортизація авто / службове авто, комп. житла● Корпоративні свята, навчання за рахунок компанії, корпоративні подорожі бізнес-класу.

Залишилися запитання, звертайся за номером: +380633453728 Лілія.


Made with