+ 380968870411

  • EN

  • icon

    UA

Customer support manager

Вінниця | 15 000 ₴ + KPI


У компанію, що працює з 2019 року на міжнародному ринку (віконна галузь) та займається створенням ІТ-продуктів та рішень для виробників, дилерів потрібен Customer support manager.

Умови:

● перспектива кар'єрного та фінансового зростання до Product manager;● ставка 15 тис. грн + KPI; (на випробувальний термін ставка 12 тис. грн + KPI);● комфортний та затишний офіс зі зручною транспортною розв'язкою;● графік: ПН — ПТ, з 9:00 до 18:00, обід за розкладом. 

Обов'язки:

● виявлення потреб клієнтів; ● консультування клієнтів компанії стосовно використування функціоналу;● презентація ІТ-рішень, наявних у компанії з метою їх вирішення;● розширення кількості функціоналу користувача та збільшення кількості користувачів (за рахунок власного результату співпраці з клієнтами та взаємодії з менеджерами компанії);● детальне вивчення всього функціоналу програмного забезпечення Vitrager, виявлення багів та їх усунення (співпраця із Project manager).

Вимоги:

● Вища освіта (технічна);● Впевнений користувач ПК, МО, CRM;● Володіння англійською мовою на рівні В1-В2. ● Досвід у технічній підтримці;● Бажаний досвід роботи із клієнтами у сегменті В2В;● Вміння швидко освоювати користувацький функціонал будь-якого програмного забезпечення;● Орієнтація на результат, логічне мислення, уважність до деталей, високі комунікативні навички, відповідальність, самоорганізованість;● Командний гравець.

У разі виникнення додаткових запитань, телефонуйте: +380633453728 Лілія.


Made with