+ 380968870411

  • EN

  • icon

    UA

Аналітик / маркетолог

Житомир | 35 000 ₴  

Національний виробник та експортер сировини для фармацевтичної та харчової галузі у пошуках маркетолога-аналітика.


Основні задачі:

● проведення досліджень та аналізу проектів розвитку та потенційної співпраці з метою виходу Компанії на нові ринки; ● запровадження нових бізнесів та проектів, керуючись планами та стратегією розвитку Компанії.

Умови роботи:

● Графік та режим роботи: З 09:00 до 18:00, обід з 13:00 до 14:00, ПН-ПТ, повний робочий день;● Головний офіс Компанії у м. Житомир;● Періодичні закордонні відрядження на міжнародні виставки та форуми;● Перспектива кар’єрного росту до позиції Head of Marketing;● Заробітна плата: буде залежати від досвіду кандидатів (в діапазоні від 20 до 35 тис грн/міс);● Офіційне працевлаштування, соц.пакет;● Робота у системній компанії із чіткими та зрозумілими алгоритмами.

Обов'язки:

● Аналіз інформації стосовно поточного стану та тенденцій розвитку сировинних продуктів у світі, за якими працює Компанія;● Аналіз продуктів, з якими працює Компанія, на запит Комерційного департаменту;● Аналіз діяльності конкурентів в Україні (на основі митних баз);● Аналіз нових перспективних напрямків діяльності компанії;● Аналіз доцільності вирощування окремих нішевих с/г продуктів, які вирощує Компанія● Написання ТЗ і контроль їх виконання підрядниками, орієнтуючись на наповненість сайту;● Робота із брендом Компанії, ведення сторінки LinkedIn;● Комунікація з підрядниками за міжнародними виставками (частота 1-2 рази на рік)

Вимоги:

● Досвід роботи з аналізом сировинних або продуктових ринків B2B;● Англійська – рівень Advanced або Fluent.
Рішення про прийняття на роботу ухвалюється за результатами співбесід з кандидатами. Співбесіда частково проводитиметься англійською мовою. В рамках процедури відбору, кандидатам буде запропоновано виконання тестового завдання.

Залишилися запитання – телефонуйте: +380633455309 Юлія (viber, telegram).


Made with